Telefon : +90 (322) 428 10 17 - Gsm : +90 (535) 360 87 93

Panel Çit Sistemleri

Panel Çit Sistemleri hem uzun süre kullanılabilir hem de panel çitlerinizle, mekânlarınıza daha estetik bir görünüm kazandırabilirsiniz. Panel çit sistemleri modern yapıların vazgeçilmez koruma ürünü olarak tasarlanmıştır.

Panel çitler; fabrikalara, okullara, sitelere ve daha birçok çevre güvenliği gerektiren mekâna kolaylıkla uygulanabilir. Panel çitler, estetik görünümü ile çevresine uyum sağlar ve modern görünür. Birçok yükseklikte üretilen panel çitler standart genişliği ve kolay monte edilebilmeyi sağlayan aksesuarlarıyla bir bütün olarak her türlü mekâna uygulanabilir.

Panel çitlerin Profil kalınlıkları 3.5mm ile 5mm arasında değişmektedir. Profil kalınlığı arttıkça güvenlik seviyesi de artmaktadır. Panel çitlerin fiyatları, kullanılacak malzeme seçimine ve işin uğraşı derecesine göre değişiklik göstermektedir.

Panel çit, genel olarak bina veya site etraflarına, güvenlik amacı ile uygulanan bir çit sistemidir. Güvenlik amacı ile kullanılmasının yanı sıra, uygulandığı mekana kattığı dekoratif görüntü uygulama alanını genişletmiş ve panel çitlerin popüleritesini arttırmıştır.

Panel çit, tüm bu avantajlarının yanı sıra uygulama maliyeti olarak da makul bir seçim olarak genel olarak tercih sebebi olmaktadır.

Panel çit sistemlerinde farklı renkler, ebatlar ve modeller söz konusudur. En çok kullanılan panel çit rengi yeşil olmakla birlikte, mavi ve beyaz da oldukça sık kullanılmaktadır.

Kullanılan Malzeme Özellikleri

Malzeme : Sıcak Daldırma Galvanizli Tel

Ambalajlama : Ahşap Paletlerde

Çekme Mukavemeti : N/mm2 450 – 800

Göz Aralığı mm : 50×50, 50×100, 50×150, 60×200

Panel Yüksekliği mm : 500 x 4000

Tel Çapı mm : 3,5 – 8 mm

Yüzey Kaplama Çeşidi : Elektro Statik Toz Boya PVC Kaplama