Telefon : +90 (322) 428 10 17 - Gsm : +90 (535) 360 87 93

Aksaray Tel Çit Sistemleri

Aksaray Tel Çit Sistemleri için en uygun adres olan Poyraz Tel çit fiyat listesi ile müşterilerine uygun seçenekler sunar. Geniş ürün gamı arasında yer alan duble panel çit üretiminde kullanılan teknik sayesinde son derece dayanıklı bir üründür. Öyle ki oto yollarda, refüjlerde, taşkın koruma projelerinde, Villa & apartman etrafında ya da sanayi bölgelerinde gerekli güvenlik koşullarını sağlayacak kalitededir. Standart olarak göz aralığı 50×200 mm olacak şekilde tasarımı yapılmıştır. Duble panel çit montajı esnasında yardımcı malzeme olarak profil direği ve metal kelepçeler kullanılır. Kullanım alanınıza göre, Poyraz Tel teknik ekibiyle yapacağınız görüşmeler sonucu duble panel çit kaplamanızın sıcak daldırma galvaniz ya da pvc olmasını seçebilirsiniz.

Dayanımı yüksek ürünler arasında bulunan duble panel çit, duble panel çit fiyatları araştırmasında en verimli ve ekonomik sonuçlarıalabileceğiniz seçenekler arasındadır. Bakımı son derece kolay olup, dış yüzeyine aldığı darbelerden etkilenmez. İstendiği takdirde demonte edilip, ihtiyaç duyulan bir başka sahaya kolayca taşınabilir.

Galvaniz kaplamalı ürünlerin avantajları bakımından tanıtılmasında fayda vardır. Çinkonun duble panel çit hammaddesi olan demirle yaptığı kuvvetli bağlardan yararlanarak, yüzey alanın tamamında faz tabakasının oluşturulması, muadili ürünlerin tamamında uzun ömür sağlar. Dolayısıyla pas tutmayan ve yıllarca kullanılabilen yüzeyler oluşturmak bu teknik sayesinde mümkün olmaktadır. Donanımlı fabrikasında deneyimli çalışanları ile sıcak daldırma galvaniz işini ustalıkla yapan Poyraz Tel, müşterilerine dayanımı yüksek malzeme sunar.

Aksaray Tel Çit Sistemleri

Aksaray Tel Çit Sistemleri | Aksaray Tel | Mersin Tel Sistemleri | Hatay Tel Çit Sistemleri | Antep Tel Çit Sistemleri | Konya Tel Çit Sistemleri